Als horecaondernemer ben je constant bezig met het maken van keuzes die bepalend zijn voor het succes van jouw zaak. Wij nodigen je graag uit voor een bijeenkomst speciaal voor ondernemers uit de horecabranche, waarbij we ingaan op actuele uitdagingen en kansen van dit moment.
Het horeca-event vindt plaats op dinsdag 10 november. Op het programma staan inspirerende sprekers die hun praktijkervaringen en inzichten delen.
Gastvrijheid: meer dan een glimlach
Door: Milo Berlijn, expert in gastvrijheid
Wat maakt dat een klant zich écht welkom en gezien voelt? En hoe zorg je ervoor dat gastvrijheid niet alleen een mooie intentie is, maar zichtbaar wordt in alles wat je doet?
Tijdens deze inspirerende sessie neemt Milo Berlijn ons op een verrassende en energieke manier mee in de wereld van gastvrijheid. Met herkenbare voorbeelden, humor en praktische inzichten laat hij zien hoe je met kleine dingen een groot verschil kunt maken. Een sessie die je aan het denken zet én direct inspireert om met gastvrijheid aan de slag te gaan.
Personeelsuitdagingen: actualiteiten en praktijkvoorbeelden
Door: Peter Groenewold, Kab horecaspecialist op het gebied van personeel
Iedere horecaondernemer kent de uitdagingen van deze tijd: een krappe arbeidsmarkt, hoge werkdruk, uitdagingen om de planning rond te krijgen en strikte wet- en regelgeving.
Namens Kab is Peter aanwezig om jullie bij te praten over actuele personele vraagstukken. Je krijgt praktische inzichten over werving, behoud en ontwikkeling van medewerkers in een sector die steeds meer vraagt, maar tegelijkertijd ontzettend veel te bieden heeft!
Netwerken met collega-horecaondernemers
Naast een boeiend programma is er volop gelegenheid om in contact te komen met andere horecaondernemers uit de regio.
Locatie
We organiseren het horeca-event bij Stadscafé Simons in het centrum van Doetinchem. Na afloop ben je van harte uitgenodigd voor de aangeklede borrel bij Simons.
Programma
15.00-15.30 uur Inloop/ontvangst
15.30-15.45 uur Welkom door dagvoorzitter Bart Vriesen, Adviseur MKB/horecaspecialist
15.45-16.30 uur Presentatie Milo Berlijn, Expert gastvrijheid
16.30-17.00 uur Presentatie Peter Groenewold, Kab accountants / adviseurs
17.00 uur Aangeklede borrel
Je kunt je aanmelden via dit formulier. Heb je specifieke vragen die je graag behandeld ziet tijdens het event? Laat het ons weten bij de aanmelding, dan zorgen we ervoor dat deze aan bod komen.
Neem gerust een collega-ondernemer mee voor wie deze bijeenkomst ook interessant kan zijn. Geef zijn/haar naam door via het formulier zodat wij hem/haar uit kunnen nodigen.
Wij kijken ernaar uit je te ontmoeten op 10 november!