Juridisch advies
Wij spreken begrijpelijke en heldere taal. Onze juridische dienstverlening is breed georiënteerd: van een bedrijfsovername of de verkoop van een onderneming tot het opmaken van algemene (leverings-)voorwaarden, het ontslaan van personeel en het aangaan van een huurovereenkomst.
Wat er ook speelt, met de persoonlijke benadering van onze juristen geven wij ondernemers altijd een passend advies op maat.
Voorkomen is beter dan genezen
Een conflict met een klant of leverancier, onenigheid over een huurcontract of te late levering, klanten die niet willen betalen of een conflict met een werknemer. Juridische conflicten zijn een risico bij het ondernemen. Het inschakelen van een advocaat loopt snel behoorlijk in de papieren en geeft mentale onrust, terwijl je gewoon bezig wilt zijn met jouw vak. Onze juristen gaan preventief te werk en staan jou met raad en daad bij.
Schakel de juristen van Kab in als je op zoek bent naar specialisten op het gebied van:
- Ondernemingsrecht: rechtsvorm, fusies en overnames, bedrijfsovername
- Arbeidsrecht: arbeidsovereenkomst, ontslag, re-integratie, opzegtermijn, concurrentiebeding
- Personen- en familierecht: huwelijksvoorwaarden, echtscheiding, alimentatie
- Huurrecht: huurcontract, huurregime, indeplaatsstelling
- Algemene voorwaarden
Meer over juridisch advies
Ontmoet Kab op de Talententuin Achterhoek!
Op donderdag 12 november vindt hét carrière-event van de Achterhoek plaats: de Talententuin! Kab accountants / adviseurs is erbij en we kijken ernaar uit om je daar te ontmoeten. Dit is dé kans om in een informele sfeer kennis te
Gastvrijheid en personeelsmanagement in de horecabranche
Als horecaondernemer ben je constant bezig met het maken van keuzes die bepalend zijn voor het succes van jouw zaak. Wij nodigen je graag uit voor een bijeenkomst speciaal voor ondernemers uit de horecabranche, waarbij we ingaan op actuele
Niet ingehouden loonheffing hoort ook niet bij het genoten loon
Een dga geeft over 2023 een loon van € 29.880 aan, met € 7.442 aan ingehouden loonheffing. Zijn bv draagt die loonheffing echter nooit af en de inspecteur verrekent daarom niets. De dga kan niet bewijzen dat de loonheffing wel is
